Kādēļ BNI?

BNI Latvija misija - palīdzēt uzticamam biznesam augt, nodrošinot papildus izdevīgu pasūtījumu plūsmu. Kļūdami par BNI biedru, iegūsiet unikālas konkurētspējīga biznesa priekšrocības un neierobežotas biznesa attīstības iespējas.

Ko sniedz BNI?

Ir neskaitāmas priekšrocības, kāpēc pievienoties BNI.

 • Vairāk peļņas. BNI biedri apmainās  ar kvalitatīviem un augstvērtīgiem  ieteikumiem, kuri vēlāk tiek konvertēti biznesa pasūtījumos. BNI ir redzamas ģenerētā biznesa pasūtījumu summas, tāpēc ir precīzi zināms, ka dalība BNI 2017. gadā vienam biedram vidēji ģenerēja  87 000 EUR uzņēmuma ienākumu. Tiecamies uz to, ka 2018. gadā vidēji viena biedra uzņēmuma ienākumi būtu jau 120 000 EUR. BNI var Jums palīdzēt, ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama papildus pasūtījumu plūsma.
 • Vairāk biznesa partneru. Ar BNI Jums būs iespēja iegūt jaunas pazīšanās ar simtiem tūkstošu uzņēmumu visā pasaulē, kā arī veidot uz savstarpēju uzticību balstītas ilgtermiņa biznesa attiecības ar BNI biznesa klubu partneriem. BNI veido stratēģiskas biznesa partnerattiecības, veidojot biznesa sinerģiju un izbaudot sadarbības augļus. Ja jūsu biznesam ir nepieciešami jauni partneri Latvijā vai ārzemēs, izmantojiet plašo BNI biznesa kontaktu tīklu.                   
 • Lielākas biznesa izaugsmes iespējas.  Viss, ko dara BNI, ir orientēts uz peļņu nesošāku jūsu biznesa attīstību. Lai sasniegtu šo mērķi, BNI ir izveidojis unikālu biznesa attīstības apmācības ciklu, kas sastāv no 12 atsevišķām mācībām, kas iekļautas BNI dalības vērtībā. BNI apmācības laikā  Jūs noteiksiet savus  BNI dalības finanšu mērķus, kā arī  saņemsiet skaidrus padomus un rīkus, kā sasniegt šos mērķus. BNI ir noderīgs tiem, kas vēlas mērķtiecīgi veicināt sava biznesa izaugsmi. Ja jūs domājat, ka, lai sasniegtu Jūsu noteiktos mērķus, Jums nav nepieciešami papildus  biznesa sakari un ieteikumi, iespējams, ka Jūsu biznesa mērķi ir pārāk mazi!

Ko sagaidīt pievienojoties BNI?

Lai gan BNI rada vairāk peļņas, jaunu sadarības partneru un izaugsmes iespēju biznesam, par ko liecina BNI dalībnieku panākumu stāsti, nav paredzams, ka, kļūstot par BNI biedru, Jūs tūlītējii iegūsiet visu augstāk minēto. BNI nav shēma, kā ātri kļūt bagātam, bet tās pamatā ir vispārēji piemērojami saziņas un biznesa attīstības principi. Jūsu panākumi, izmantojot BNI, ir saistīti ar BNI organizācijas vērtību konsekventu ievērošanu, tādēļ noteikti pārliecinieties, vai tās ir tādas pašas kā Jums:

 •  „Dots devējam atdodas”  (angl. Givers Gain®)
 • Attiecību veidošana
 • Mūžizglītība
 • Tradīcija + inovācijas
 • Pozitīva attieksme
 • Atbildība
 • Atzinība

BNI pieredze rāda, ka papildus ienesīgu pasūtījumu plūsmu Jūs iegūsiet tikai tad, kad iegūsiet beznosacījumu uzticību no BNI biznesa partneriem, bet, lai to iegūtu, Jums būs nepieciešams ieguldīt laiku vienam otra iepazīšanai  un attiecību veidošanai. Būs nepieciešams pierādīt, ka ne tikai Jums, kā personai var uzticēties, bet arī Jūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvus produktus un/ vai pakalpojumus, lai citi tos varētu droši ieteikt. Un paturiet prātā, ka BNI  „dots devējam atdodas” (angl. Givers Gain®) , tādēļ esiet gatavi sniegt ieteikumus saviem BNI partneriem, pirms saņemsiet ieteikumus savam biznesam!

 

BNI® jaunumi

  Ajax loader image