Kādēļ BNI?

BNI Latvija misija - palīdzēt uzticamam biznesam augt, nodrošinot papildu izdevīgu pasūtījumu plūsmu. Kļūdami par BNI biedru, iegūsiet unikālas konkurētspējīga biznesa priekšrocības un neierobežotas biznesa attīstības iespējas.

Ko sniedz BNI?

Ir neskaitāmas priekšrocības, kāpēc pievienoties BNI.

 • Vairāk peļņas. BNI biedri apmainās ar kvalitatīviem un augstvērtīgiem ieteikumiem, kas vēlāk tiek konvertēti biznesa darījumos. Saskaņā ar BNI Latvija statistiku vidēji viens BNI biedrs saņem ieteikumus vairāk nekā 90 000 eiro gadā. BNI Latvija mērķis ir sasniegt vidējo krēsla vērtību 100 000 EUR. BNI var palīdzēt, ja jūsu uzņēmumam ir nepieciešama papildu pasūtījumu plūsma.
 • Vairāk biznesa partneru. Ar BNI jums būs iespēja iegūt jaunas pazīšanās ar simtiem tūkstošu uzņēmējiem visā pasaulē, kā arī veidot savstarpējā uzticībāu balstītas ilgtermiņa biznesa attiecības ar BNI biznesa klubu partneriem. BNI veido stratēģiskas biznesa partnerattiecības, veidojot biznesa sinerģiju un izbaudot sadarbības augļus. Ja jūsu biznesam ir nepieciešami jauni partneri Latvijā vai ārzemēs, izmantojiet plašo BNI biznesa kontaktu tīklu.                   
 • Lielākas biznesa izaugsmes iespējas.  Viss, ko dara BNI, ir orientēts uz peļņu nesošu biznesa attīstību. Lai sasniegtu šo mērķi, BNI ir izveidojis unikālu biznesa attīstības apmācības ciklu ar 12 atsevišķām mācībām, kas iekļautas BNI dalības vērtībā. BNI apmācību laikā jūs noteiksiet savus BNI dalības finanšu mērķus, kā arī saņemsiet skaidrus padomus un rīkus, kā sasniegt šos mērķus. BNI ir noderīgs tiem, kas vēlas mērķtiecīgi veicināt sava biznesa izaugsmi. Ja domājat, ka, lai sasniegtu jūsu noteiktos mērķus, nav nepieciešami papildu biznesa sakari un ieteikumi, iespējams, jūsu biznesa mērķi ir pārāk mazi!

Ko sagaidīt, pievienojoties BNI?

Lai gan BNI rada vairāk peļņas, jaunu sadarības partneru un izaugsmes iespēju biznesam, par ko liecina BNI biedru panākumu stāsti, nav garantēts, ka, kļūstot par BNI biedru, jūs tūlītēji iegūsiet visu augstāk minēto. BNI nav shēma, kā ātri kļūt bagātam, taču tās pamatā ir vispārēji piemērojami saziņas un biznesa attīstības principi. Jūsu panākumi, izmantojot BNI, ir saistīti ar BNI organizācijas pamatvērtību konsekventu ievērošanu, tādēļ noteikti pārliecinieties, vai tās saskan ar jūsējām:

 •  „Dots devējam atdodas” (angl. Givers Gain®): Esiet gatavi vispirms dalīties un tikai tad saņemt. Nesavtīga dalīšanās vairo labo, atver durvis iespējām un stiprina ilgtermiņa attiecības.
 • Attiecību veidošana: Spēcīgas, jēgpilnas attiecības rada atbalstošu un uzticamu vidi, kas sniedz vairāk prieka un iespēju.
 • Mūžizglītība: Ieguldot savā izaugsmē, jūs kļūsiet par tādu līderi, kāds vienmēr esat vēlējies būt. Pilnveidojot savas zināšanas un prasmes, jūsu vērtība pieaug. Mūžizglītība ir tiešākais ceļš uz laimīgu dzīvi.
 • Tradīcijas + inovācijas: Mēs cienām tradīcijas un raugāmies nākotnē, ko piepilda optimisms, aizrautība un inovācijas.
 • Pozitīva attieksme: Mēs saskatām labo it visā, kas ar mums notiek, un tas mūs iedvesmo. Saskatot ikkatrā labās īpašības, mēs piesaistām lieliskus cilvēkus, iespējas un labklājību.
 • Atbildība: Mēs turam dotos solījumus, īpaši tad, kad to izdarīt ir visgrūtāk. Tādējādi tiek radīta uzticība un nostiprinātas attiecības.
 • Atzinība: Mēs zinām, ka atzinība ir jebkuras veiksmīgas organizācijas attīstības pamatā. Cilvēks, kurš apguvis prasmi izteikt atzinību, piesaista panākumus, veidojot jēgpilnu un laimīgu dzīvi.

BNI pieredze rāda, ka papildu ienesīgu pasūtījumu plūsmu var radīt tikai tad, kad tiek iegūta beznosacījumu uzticība no BNI biznesa partneriem, bet, lai to iegūtu, būs nepieciešams ieguldīt laiku vienam otra iepazīšanai un attiecību veidošanai. Būs nepieciešams pierādīt, ka ne tikai jums kā personai var uzticēties, bet arī ūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvus produktus un/vai pakalpojumus, lai citi biedri tos varētu droši ieteikt. Paturiet prātā, ka BNI organizācijā „dots devējam atdodas” (angl. Givers Gain®), tādēļ esiet gatavi vispirms sniegt ieteikumus saviem BNI partneriem, pirms saņemat ieteikumus savam biznesam!

 

BNI® jaunumi

  Ajax loader image