Kādēļ BNI®?

BNI Latvija misija - palīdzēt uzticamam biznesam augt, sniedzot papildus pelnošu pasūtījumu plūsmu. Kļūdami par BNI® biedru, iegūsiet unikālas konkurētspējīga biznesa priekšrocības un neierobežotas biznesa attīstības iespējas.

Ko sniedz BNI®?

Ir neskaitāmas priekšrocības, kāpēc pievienoties BNI®.

 • Vairāk naudas. BNI® biedri apmainās  ar kvalitatīviem un augstvērtīgiem  ieteikumiem, kuri vēlāk tiek virzīti uz  biznesa pasūtījumiem. BNI® ir redzamas ģenerētā biznesa pasūtījumu summas, tāpēc ir precīzi zināms, ka dalība BNI® 2017. gadā vienam biedram vidēji ģenerēja  87 000 EUR uzņēmuma ienākumu. Tiecamies uz to, ka 2018. gadā vidēji viena biedra uzņēmuma ienākumi būtu jau 120 000 EUR. BNI® var Jums palīdzēt, ja Jūsu uzņēmumam ir nepieciešama papildus pasūtījumu plūsma.
 • Vairāk biznesa partneru. Ar BNI® Jums būs iespēja iegūt jaunas pazīšanās ar simtiem tūkstošu uzņēmumu visā pasaulē, kā arī veidot uz uzticību balstītas ilgtermiņa biznesa attiecības ar BNI® biznesa klubu partneriem. BNI® veido stratēģiskas biznesa partnerības, veidojot biznesa sinerģiju un izbaudot sadarbības augļus. Ja jūsu biznesam ir nepieciešami jauni partneri Latvijā vai ārzemēs, izmantojiet plašo BNI® biznesa kontaktu  tīklu.                   
 • Lielākas biznesa izaugsmes iespējas.  Viss, ko dara BNI®, ir orientēts uz peļņu nesošāku jūsu biznesa attīstību. Lai sasniegtu šo mērķi, BNI® ir izveidojis unikālu biznesa attīstības apmācības ciklu, kas sastāv no 12 atsevišķām mācībām, kas iekļautas BNI® dalības vērtībā. BNI® apmācības laikā  Jūs noteiksiet savus  BNI® dalības finanšu mērķus, kā arī  saņemsiet skaidrus padomus un rīkus, kā sasniegt šos mērķus. BNI® ir noderīgs tiem, kas vēlas mērķtiecīgi veicināt sava biznesa izaugsmi. Ja jūs domājat, ka, lai sasniegtu Jūsu noteiktos mērķus, Jums nav nepieciešami papildus  biznesa sakari un ieteikumi, iespējams, ka Jūsu biznesa mērķi ir pārāk mazi!

Ko sagaidīt pievienojoties BNI®?

Lai gan BNI® rada vairāk naudas, partneru un izaugsmes iespējas biznesam, un par to liecina BNI® dalībnieku panākumu stāstu, nav paredzams, ka, kļūstot par biedru, Jums viss notiks tieši tāpat. BNI® nav shēma kā ātri kļūt bagātam, bet tās pamatā ir vispārēji piemērojami saziņas un biznesa attīstības principi. Jūsu panākumi, izmantojot BNI®, ir saistīti BNI® organizācijas vērtību konsekventu ievērošanu, tādēļ noteikti pārliecinieties, vai tās ir tādas pašas kā Jūsu:

 •  „Dots devējam atdodas”  (angl. Givers Gain®)
 • Attiecību radīšana
 • Mūžizglītība
 • Tradīcija + inovācijas
 • Pozitīva attieksme
 • Atbildība
 • Atzīšana

BNI® pieredze rāda, ka papildus ienesīgu pasūtījumu plūsmu Jūs iegūsiet tikai tad, kad iegūsiet beznosacījumu uzticību no BNI® biznesa partneriem, bet, lai to iegūtu, Jums būs nepieciešams ieguldīt laiku vienam  otra iepazīšanai  un attiecību veidošanai. Būs nepieciešams pierādīt, ka ne tikai Jums kā personai var uzticēties, bet arī Jūsu uzņēmums nodrošina kvalitatīvus produktus un/ vai pakalpojumus, lai citi tos varētu droši ieteikt. Un paturiet prātā, ka BNI®  „dots devējam atdodas” (angl. Givers Gain®) , tādēļ esiet gatavi sniegt ieteikumus saviem BNI® partneriem, pirms saņemsiet ieteikumus savam biznesam!

 

BNI® jaunumi

  Ajax loader image